↓↓↓ Stáhněte si eBook ZDARMA ↓↓↓

Zkušenosti a rady, které vám usnadní

první pobyt v dětských lázních.

Jánské Lázně Vesna

Chystáte se poprvé do lázní se svým dítětem? Konkrétně do Jánských Lázní Vesna?

Sepsala jsem pro vás eBook z pohledu maminky dítěte s diagnózou DMO, jak jsem já vnímala lázeňské zázemí, poskytované terapie a další naše zážitky. 

Psala jsem jej s touhou, že vám díky přečtení tohoto eBooku zmizí strachy z neznáma a lázně si s prckem užijete 😉

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

A co o eBooku říkají čtenáři?

Jsem fyzioterapeutka a E-book o pobytu v Jánských Lázních jsem si stáhla, abych měla představu jak to chodí při dětských pobytech v lázních obecně. Radka velmi přehledně, ale důkladně informuje o praktických záležitostech týkajících se ubytování, provozu samotné léčebny i průběhu léčby. Oceňuji některé postřehy ohledně volby terapeuta a ráda bych též podpořila maminky, aby se nestyděly komunikovat, případně požádat o změnu terapeuta. Je přirozené, že ne vždy si klient (ať už dítě nebo dospělý) s terapeutem vyhovují a někdy je opravdu potřeba si toho svého hledat.
Luciewww.luciegocalova.cz - Fyzio u Vás
Radany eBook bych doporučila každé mamince, která se chystá se svým dítkem do lázní nebo ji zajímá, jak takový pobyt probíhá. Zkušenosti a rady jsou velice cenné a jistě do začátku pobytu pomohou se lépe zorientovat, podpoří mysl a dodají energii. Moc se mi líbí popis terapií, které Radana s Teem zkusili, o některých jsem četla poprvé. Těším se na další eBook o lázeňském pobytu.
Kristýnawww.kristynahouskova.cz - Děti v sejfu
Ebook je skvěle propracovaný. Moc se mi libí sled informací, které jsou opravdu hodnotné a přínosné. Jelikož teď řeším výběr lázní pro syna, tak jsem opravdu vděčná za podobný výcuc toho, nač si dát pozor, na co se zaměřit, dokonce i kam na výlet. Moc se těším na další, stejně hodnotnou recenzi. Děkuji moc!
Kristinawww.kristinaeva.cz - Putování duší
EBook Janské Lázně mě překvapil tím, jak mě dokázal vtáhnout do role maminky, ale i dítěte. Spolu s nimi jsem prožívala a pozorovala prostředí lázní, setkávala se s terapiemi, terapeuty a vyrazila na výlet do blízkého okolí. EBook mě upozornil na možná úskalí, dal tipy jak jim předejít a přehledně provedl celým pobytem. Díky tomu, jsem získala ucelený detailní přehled, co to celé obnáší. Jsem vděčná, že mě Radana s Teem poutavě zavedli do svého světa a vřele doporučuji všem, kteří plánují pobyt v lázních.
Eliškawww.dereum.cz - DeReUm